Usługi i oferta

Podejrzewasz żonę o zdradę? Obawiasz się, że Twój wspólnik jest nieuczciwy? A może chcesz odnaleźć swoja biologiczną matkę? Jeśli tak, to usługi biura detektywistycznego są przeznaczone dla Ciebie! Te sprawy, to tylko niektóre z wielu, z jakimi ludzie zwracają się do prywatnych detektywów, prosząc o wsparcie i pomoc.

Biuro detektywistyczne ma za zadanie być blisko ludzkich problemów i pomagać w ich rozwiązaniu. Wszystko odbywa się w dyskretnej atmosferze, rzetelnie z troską o każdy detal. Usługi prywatnego detektywa, to skuteczny sposób na dokonanie pewnych ustaleń, czy zweryfikowanie podejrzeń. Jego działanie polega przede wszystkim na zbieraniu informacji i dowodów, które są niezbędne do celów procesowych, zarówno tych, które mają miejsce w biznesie, jak i tych, które są częścią życia prywatnego. Zdarza się, że prywatny detektyw występuje jako doradca biznesowy, gdyż obecnie w interesach, to wiedza jest jednym z największych zasobów, kapitałem nie do przecenienia.

Zakres oferowanych usług prywatnego detektywa

Usługi prywatnego detektywa najczęściej obejmują:

  • Zdrada – jeśli wiesz, albo czujesz, że Twój partner czy partnera nie są ci wierni, ale szukasz dowodów na potwierdzenie tego faktu, to prywatny detektyw, szybko pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Zasada działania detektywa jest prosta, obserwuje on podejrzaną o niewierność osobę, robi wywiad środowiskowy i podejmuje szereg innych różnych działań, mających potwierdzić lub odrzucić pojawiające się podejrzenia. Wszystkie informacje, pozyskane przed detektywa w czasie podejmowanych działań przedstawiane są klientowi w formie szczegółowego raportu, obejmuje on nie tylko sprawozdanie pisemne, ale także zdjęcia czy filmy. Ponadto, dowód taki będzie doskonałym uzupełnieniem wniosku rozwodowego, szczególnie wtedy, gdy rozwód ma się odbyć z orzekaniem o winie.
  • Obserwacja – to zadanie często zlecają np. rodzice, którzy martwią się o swoje dorosłe często dziecko itp. Czynność taka wymaga od każdego detektywa dużej dyskrecji i lojalności. Wykonując swoja prace kieruje się zasadami etyki zawodowej, która zobowiązuje go do poufności i takich zachowań, by obserwowana osoba, pod żadnym względem nie zorientowała się, że ktoś ją śledzi. Wszystkie akcje prowadzone są przez doświadczony zespół, a rezultaty przedstawione w formie przejrzystego i wiarygodnego raportu.
  • Poszukiwanie zaginionych osób i zaginionego mienia – co raz częściej zdarza się, że giną różne osoby. Są uprowadzone lub same odchodzą nie dając ani znaku życia. W takich sytuacjach, pomoc prywatnego detektywa wydaje się być nieoceniona. Agencja sprawinie i szybko podejmuje szereg działań logistycznych zmierzających do tego by namierzyć daną osobę. W takiej sytuacji czas ma ogromne znaczenie… Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w tego typu sprawach. Działamy bezpiecznie i w ramach obowiązującego prawa. Detektywi świadczą również usługi z zakresu poszukiwania zaginionego mienia i spadku, pomagając odzyskać należne danej osobie dobra i majątek.
  • Ustalenie ojcostwa – jest to dość powszechna sprawa, z którą ludzie zwracają się do detektywa. O pomoc proszą zarówno matki, które chcą ustalić kto jest ich ojcem dziecka, ale częściej ojcowie, którzy nie mogą zajmować się swoimi pociechami lub nie są pewni, że maluch, którym się opiekują jest ich dzieckiem. Oferta zawiera kompleksową usługę, w tym dyskretne pobranie materiału, pozwalającego na ustalenie DNA. Wynik ten może być znaczącym dowodem w sprawie o uznanie lub zaprzeczenie ojcostwa.

Jeśli chodzi o usługi świadczone dla firm, to najczęściej dotyczą one takich działań jak:

  • Wykrywanie podsłuchów – duża konkurencja na rynku sprawia, że pojawia się co raz więcej spraw związanych ze szpiegostwem biznesowym i konieczne okazuje się wyrzucenie z terenu przedsiębiorstwa podsłuchów, które nie zawsze są legalne. Detektyw pomoże firmie utrzymać się na rynku i wyeliminować nieuczciwą konkurencję.
  • Ocena kontrahenta i windykacja długów – na życzenie klientów detektyw sprawdzi, czy potencjalny kontrahent jest uczciwy i czy warto z nim prowadzić interesy. Na życzenie pomożemy również odzyskać długi i zbadać, czy dłużnik posiada majątek, z którego możliwa jest późniejsza egzekucja komornicza.

Nasze biuro detektywistyczne w elastyczny sposób podchodzi do zleceń i oczekiwań klientów i stara się sprostać wszystkim, nawet najtrudniejszym wymaganiom, nawet tym, których nie ma na liście poniżej. Warto umówić się na spotkanie z prywatnym detektywem i w kameralnych warunkach porozmawiać o swoim problemie.

Zapraszamy do kontaktu!